26 Mart 2014 Çarşamba

İki Dolabın Arasında Kaldım Karar Veremiyorum

Oğlum doğduğunda kıyafetleri az olur diye düşünerek yatak odasındaki şifonyerin 2 rafını boşaltıp ona ayırmıştım. Şimdiyse Osman Günhan'ınım kıyafetlerini o iki çekmeceye sığdırmak mümkün değil. Bu yüzden tüm oda takımı değil ama sadece iki kapaklı gardırop almayı düşünüyorum. 

İnternette dolaşırken 2 dolabı beğendim. Birincisi İkea Aneboda. Kullananlar memnun. Beni cezbedense fiyatı(159 tl), rengi ve güzelliği oldu. Yalnız bunu şuanda kalabalık odası olarak kullandığım aslında oğlumun odası olan odaya koymayı düşünüyorum. Bu odaya koyarsam renk uyumu adına odada bir saçmalık oluşuyor. İlerde ne de olsa oda boşalıp oğluma göre düzenlenecek ama şimdi çok alakasız kalacak. Bu kafamda soru işareti.


Diğer dolap koçtaştan. Ceviz rengi. Bunun da fiyatı aynı (159tl). Bu dolabı oğlum için beğendiğimi söyleyemem. Ama odadaki kitaplıklarla rengi birebir aynı. Şimdio odaya dolabı koyduğumda çok uyumlu olacak. Yalnız ben oğlum için bu dolabı ilerde kullanmak istemiyorum. Çünkü bunu oğluma alırsam , miniğimin odasını bu dolaba göre dizayn etmem gerekir ki hiç hoşuma gitmez. 

Acaba bu dolabı alıp, şimdilik kullanıp, oğluma oda takımı alınca da bu dolabı kumaşlar ve hobi malzemeleri için kullansam mı diyorum. Kafam çok karıştı.Yardıma ihtiyacım var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder